Komedijos

SVEČIUOSE: Beata Tiškevič (kodėl Klajumas mokykloj buvo dūchas?)

Mažiau daiktų - daugiau istorijų www.laisvalaikiodovanos.lt/
Jūsų miegu rūpinasi www.napsie.lt/
SVARBU: Kelios ateinančios laidos yra nufilmuotos prieš karantiną, todėl jose esame be kaukių ar kitų apsaugų. Visose ateinančiose laidose po to laikysimės visų saugumo reikalavimų.
Iš pažiūros mes su Beata esam kaip katė ir šuo, bet susėdam ir suveikia kažkokia magija kurios dėka gaunasi kažkas įdomiaus ir juokingo. Štai dar vienas mūsų gilus ir įdomus pokalbis. Gero žiūrėjimo.
🔥🔥REMKITE MUS PATREON'E🔥🔥
www.patreon.com/klajumas
🔥🔥NORITE MATYTI SAVO REKLAMĄ MŪSŲ KANALE?🔥🔥
reklama@klajumokanalas.lt
Klajumo Instagram
klajumas
Betos Tiškevič Instagram
beata.tiskevic
Klajumo Facebook
dominykas.klajumas
Video gamino:
bertys_e
#Klajumas

Komentarai 

 1. Klajumo Kanalas

  Klajumo Kanalas

  Prieš 5 mėnesių

  Ką darytumėt jei jūsų vaiką skriaustų mokykloj?

  • [E]

   [E]

   Prieš 4 mėnesius

   @Edvinas Janevicius Arba vaiką nuo mažumės mokink apsigint, ir nuvesk į bokso ar kitos kovos šakos treniruotes. Tai daug geriau, nei kažkoks psichologas, kuris moka tik užglaistyti žodžiais viską, bet nieko nepadaryti. Veiksmai >>>>>>pokalbiai Tavo vaiką sumuštų mokykloj, ir tu ką, nuvesi jį pas kažkokią bobą pasikalbėt dėl to? Jam dar didesnė trauma bus. Vaikus reikia mokinti apsigint ir "duot atgal". Tik taip tu gali kažką pakeisti ne tik savo vaiko gyvenime, bet ir apskritai visuomenėje.

  • justinas justas

   justinas justas

   Prieš 4 mėnesius

   Sėsk sūnau aš tau papasakosiu istorija 😂🤣

  • egloona

   egloona

   Prieš 5 mėnesių

   Pamokyciau kovoti taip, kaip kovojau aš - ignore the jokes, be smarter, faster and better than them... and fight as a crazy lioness if they attack :)

  • spike dafak

   spike dafak

   Prieš 5 mėnesių

   @barbarian.thenix 😀😀😀😀😀

  • barbarian.thenix

   barbarian.thenix

   Prieš 5 mėnesių

   padegciau mokykla. tada vaika. tada save.

 2. Larry

  Larry

  Prieš 21 dieną

  Beata labai malonus zmogus. bet ji nepatenkinta vyru ir moteru santykiu standartais visuomeneje. bet tai tik standartai, ne taisykle. galima susirasti vyra, kuris supuos vaika, o tu su draugem gersi sampana kirpykloje (ji sake, kad pavydi vyrui gerti alu su draugais garaze). todel nereikia keisti ar ivedineti taisykliu MUMS VISIEMS. tiesiog uztenka apeiti standartus (nes tai nera taisykles). Moteris gali ta pati, ka ir vyras, tik noro reikia. ne visos nori eit dirbt smaluotus darbus. feminizmas paskui sustoja kazkurioje vietoje visgi, nes moterys ir vyrai skiriasi, pati sake, kad smegenys musu yra skirtingos. sekmes!

 3. Kristijonas Zizas

  Kristijonas Zizas

  Prieš 25 dienų

  Kol kas geriausias Klajumo kanalo podcastas. :)

 4. Romas T

  Romas T

  Prieš 2 mėnesius

  Beata viena gražiausių merginų kokias tik esu matęs ir manau ji puikiai žino, kad yra graži. Grožis nėra 1-2 detalių mišinys (pvz gražus veidelis ir papai), tu juk žiūri visą vaizdą ( kalbėjimo maniera, principai, prioritetai, be abejo fizinė išvaizda). Čia aišku obvious dalykus kalbu, bet overall viską imant spėju Beata ta merginga, kurią 90 proc lengvai gali įsimylėt;)

 5. Kazimieras Senvaitis

  Kazimieras Senvaitis

  Prieš 2 mėnesius

  Truputėlį likau apstulbęs, kad jūsų karta( vyrai ir moterų atstovė Beata) nežinojote elementarios žmogaus anatomijos (vyro ir moters) . Gal 11 metų perskaičiau knygas „ Tu ir Aš” „ Meilės vardu ”. Ten normaliai

  • Kazimieras Senvaitis

   Kazimieras Senvaitis

   Prieš 2 mėnesius

   Ten normaliai aprašyta ir anotomija ir santykiai. Tada susidūrus su organizmo pokyčiais nekyla klausymų.

 6. Cola Innit

  Cola Innit

  Prieš 3 mėnesius

  Klajumas kai pripises tevas pačioj pradžioj su bonke

 7. Dovileee91 Salkovskyte

  Dovileee91 Salkovskyte

  Prieš 3 mėnesius

  Labai geras pokalbis, uzkabino nuo pirmos minutes, Kitokius pasikalbejimus su jais net 3kartus ziurejau♥️👍😇

 8. [E]

  [E]

  Prieš 4 mėnesius

  39:00 feminizmas yra outsaiderių kultas tiesiog taip išeina. Nepilnavertės moterys bando įpiršti normalioms moterims, kad jų "moteriškumas" yra ne jų, o vyrų sugalvotas dalykas, ir kad moterys gali būti kuom tik nori (įskaitant ir vyru - aka trans) ir jeigu tu nemoki gaminti ar valyti dulkių, tu vistiek esi nuostabi ir susirasi savo svajonių princą. 40:00 taip, vyru būti yra fun, bet pati esmė, kad prie to "fun" yra atsakomybė, ko moterys niekada neprisiims. Net feministės bent kartą yra pasakusios kažkam "būk vyru" nors tiki, kad lytis yra "socialinis konstruktas". O kiek vyrų kažkam yra pasakę "būk moteris"? 43:00 dabar Beata turėtų suprasti, kaip jaučiasi vyrai per skyrybas, kai jų turtas yra išdalinamas moteriai, nors ji neprisidėjo prie to (nors teisiškai taip galima). 1:57:00 feminizmas - aukos pozicija. Likusi dalis tik Beatos "cognitive dissonance" iš feministės pozicijos. Klajumas su Jonu kalba apie atsakomybę, kas moterims sunkiai suvokiama. Jos nori privilegijų, bet ne atsakomybės.

 9. [E]

  [E]

  Prieš 4 mėnesius

  21:50 labai taikliai pastebėta, bet Beata pamiršo motinas, kurios tekėjo už tokių tėčių. Atsakingos abi pusės, bet juodinama tik viena. Tėvai alkoholikai, motinos tada kas? Aukos? Nejuokinkit. Juk ne paslaptis, jog moteris renkasi vyrus, t.y. lemiamas žodis jų, bent jau taip įprasta daug kur šiuo metu, tad kodėl taip mažai šnekama apie moterų atsakomybę? Jei feminizmas būtų tikrai apie lyčių lygybę, ši ideologija nesmerktų vienos lyties, lyg kita lytis neegzistuotų ir neturėtų visiškai jokios įtakos. Žodžiu, dėl to ir juokingos man feministės visos, kurios toliau savo p..os nemato.

 10. Adelina G

  Adelina G

  Prieš 4 mėnesius

  čia toks diskusinis apie tėvo trūkumą: aš esu moteris, neturėjau tėvo (ir mes su juo nebendravom) ir aišku tai turėjo įtakos. bet manau didelė to dalis net nėra apie tai, ar aš gavau kažkokių "vyriškų" pamokų. didelė dalis yra apie tai, kad vienas iš tavo tėvų pasirinko tave palikti. ir kai tu mažas augi ir amtai dviejų tėvų šeimas, nori nenori kyla klausimas, what's up? kodėl pas mane tik vienas iš tėvų? šiaip labai patinka jūsų podcastai, įdomu, ačiū.

 11. kaimo japas

  kaimo japas

  Prieš 4 mėnesius

  Šiaip bendruomenes/visuomenes vadinti primityviomis yra neetiška. To jau, bent akademinė, visuomenė atsisakė. Tiesiog yra skirtingos visuomenės, skirtingai suvokiančius vienus dalyks, ar kitus, Jonai.

 12. defiler2

  defiler2

  Prieš 4 mėnesius

  toks for fun, popsines filosofijos burelis :D

 13. defiler2

  defiler2

  Prieš 4 mėnesius

  Seni, audio tikrai prastokas, vos svecia girdziu jau gal trecia karta. (bet prisimenu tik du?)

 14. Lukas Duda

  Lukas Duda

  Prieš 4 mėnesius

  tai tas kur uz kadro sneka irgi lenda tegul 😅 ateinam paziuret jusu o vis tas lenda 😂😂😂😂

 15. Agne M

  Agne M

  Prieš 4 mėnesius

  Smagus pokalbis, turbūt todėl kad jame geras balansas tarp skirtybių - pakanka skirtumo, kad viens kitam kažką naujo pasakytumėte ir ne kraštutinis antagonizmas, kai tik kova, kas ką nugalės. O man tai labai būtų įdomu su užkadriniu Jonu pasikalbėti apie psichologiją, akademinę ir praktinę🙂 Nes dalykai paliesti, bet galima ne tik pakrapštyt paviršių.

 16. gelyte00

  gelyte00

  Prieš 4 mėnesius

  Klajumai, žiuriu aš į tave per telefono ekraną (vidurys nakties, standartiškai nebūnu produktyvi studentė), ir galvoju, koks tu nuostabiai gražus žmogus esi, perspjauni bent kokį trečdalį ten tų sušiktų akademikų šiknaskyles suraukusių. Stebina tavo jautrumas, kritinis mąstymas, savirefleksija, vaizduotė. Nerealu, kaip tavo smegenys gražiai veikia. Jūs visi tryse čia taip sąmoningai ir nuoširdžiai bazarinat, norėčiau ir aš prisijungt, tik nežinau, ar turiu, ką pasakyt. Visą dieną kapoju jūsų podcastus vieną po kito, klykiu balsu, blet, chebra, įkvepiat toliau nebūt produktyvia studente. Quality content *širdutė*

 17. Otemejas

  Otemejas

  Prieš 4 mėnesius

  o tu , Beata, ka manai, yra lengva tureti six packa ir raumeninga kuna ? ypatingai pradedant nuo tokios formos kaip Klajumas ? oj tu vistute, vistute :) man asmeniskai magistro laipsni pasiekt ir vystyti versla neatrodo sunkiau nei darbas su savo kuno linijom. Gyme dirbu daugiau nei metai, labai saziningai ir stipriai, mityba irgi prisiziuriu, toli grazu dar iki normalaus kuno :) zinoma rezultatas yra, bet dar ojej kiek toli... aisku genai daug ka gali reiksti, bet mano atveju tai LABAI sunku...reikalauja ziauraus pasirizymo ir ziauriu pastangu, linkes manyti, jog pvz su tavo charakteriu tau butu beveik neimanoma, net jeigu ir labai noretum turet grazu riezta uzpakaliuka ir dailes kojas, paluztum greitai :) nereikia nuvertinti tokiu pastangu, tai tikrai nera lengva, kaip itariu atrodo tau. Juokinga kai tokios mintys apskritai sakomos zmogaus, kuris akivaizdu neturi nieko bendro su rimtu sportu...

 18. Jegeriufane N

  Jegeriufane N

  Prieš 4 mėnesius

  Idomus sitas podcastas

 19. Skaistė Jurkšaitytė

  Skaistė Jurkšaitytė

  Prieš 5 mėnesių

  Visi Joną įsimylėjo

 20. San dra

  San dra

  Prieš 5 mėnesių

  Klajumai, tu ziauriai MALADEC! Dziaugiuos, kad galiu stebet tavo podcastus! Tik pirmyn! ;))))

 21. egloona

  egloona

  Prieš 5 mėnesių

  Tema apie lyčių darbus - mūsų namuose mano vyras nesurinkineja baldų. Ne todėl kad nemoka. Bet todėl kad man konstruktoriai kosmiskai kelią kaifa. Aš jaučiu pasitenkinimą tą padarius! Jei kas pamato kad renka baldus ne vyras, o moteris dažnai malkų gauna tiek mano vyras, tiek aš, tai tiesiog pradėjom tą pasilikti namuose nes nepaisant to kad tai neatitinka stereotipų, mūsų namuose toks maketas tinka :) Bet kalbant apie "tapimą vyru", tai nors ir tokius nepretenduoju, bet pizdiec kaip gerai jaučiausi kai pati savarankiškai issidaziau ir issitapetavau buto sienas, susistaciau baldus ir t.t. :)

 22. jolopukkii

  jolopukkii

  Prieš 5 mėnesių

  Labai gerai susiklausė! Tikrai atrodo, kad Dominykas gerai moteris supranta! :D (❤️) Ir dar kažkaip faina klausyt, kai yra ir moteriškas balsas (čia turbūt grynai techninis dalykas, kad klausomumas lengvesnis, nes lengviau atskirt, kas kalba). Ir bajeriai kažkokie truputį labiau "atskiesti", nes kai vien bachūrai susėda, tai man kartais būna jau perdaug awkward. O iš kitos pusės, kai Beata su savo kolegėm sėdi kalba, tai irgi perdaug "bobiška" :) Kai jūs kalbat, labai geras balansas. Draugaukit ir kalbėkite daugiau!

 23. jolopukkii

  jolopukkii

  Prieš 5 mėnesių

  Užkadrinio balso savininkas ❤️❤️❤️ !

 24. Danielius V.

  Danielius V.

  Prieš 5 mėnesių

  (ūūūū minia šėlsta) Pakartot! Pakartot! Pakartot!

 25. Lukas Svigrys

  Lukas Svigrys

  Prieš 5 mėnesių

  Dominykai, viena iš priežasčių kdl tavo turinys įdomus ir yra, nes nekiši savo politinių pažiūrų ar visuomenėje susidariusios nuomonės, žiūrėdamas pailsi nuo realybėje vykstančių nesamonių:D Kur kas įdomiau pakalbėti apie kitas temas

 26. Arss066

  Arss066

  Prieš 5 mėnesių

  Dėl paichologijos tai Klajumas teisus. Beata tik labai jau gina savo būsimą profesiją

 27. Kastytis Jodis

  Kastytis Jodis

  Prieš 5 mėnesių

  Nuo 37 min forward kur svaigsta kad lyčių paskirstymas yra socialinis konstruktas, tai labai kvailai skamba. Taip kaip biologiškai moterys yra linkusios prižiūrėti vaikus (nes juos gimdo) ką mes matome ir pas visus kitus gyvūnus - taip vyras turi savo biologinius "vyriškus" atributus, jie dažnai yra labiau agresyvus, nes reikia šeimą ginti ir visi tokie atributai yra pritaikomi "vyriškumui". Ir tada sakyti kad visos tos savybės yra abstrakčiai žmogiškos ir nepriklausomos nuo lyties yra durnas biologijos neigimas. Geras podcastas tho.

 28. Algirdas Navickas

  Algirdas Navickas

  Prieš 5 mėnesių

  baigiau magistro studijas 39metų - visiškai pritariu Beatai, kad dėstytojai kai kurie nesuvokia, kad atėję dirbantys žmonės nori kažką pasitobulinti, o ne yra naivūs nieko nematę pirmakursiai

 29. Adomas Valančiauskas

  Adomas Valančiauskas

  Prieš 5 mėnesių

  Pavadinimas : pokalbis su beata tiskevic ir zmogumi is uz ekrano 😁 skonio reikalas, bet kai jis isijaucia isikisineti ir laidos zmones ziuri i kazkur uz ekrano, ar dominykas isijaucia su juo kalbeti palikdamas svecia, nu nezinau 🤷‍♂️🤔 primena teletabiu laida, kai vyksta veiksmas ekrane o atsirades balsas is uz ekrano perima kontrole ir visi tada kazko klauso spokso kazkur 😁😁😁

 30. Mantas Šukis

  Mantas Šukis

  Prieš 5 mėnesių

  Mldc Klajumas, future Zemkauskas

 31. Ludwig

  Ludwig

  Prieš 5 mėnesių

  Kurios srities Jonas turi daktaro laipsnį? Patenkinkite smalsumą:D Jis lyg ir pasakė, bet nesigirdi.

 32. Laimutė Jablonskytė

  Laimutė Jablonskytė

  Prieš 5 mėnesių

  Tikrai labai ačiū už tokį podcast'ą visiems. Tokių su humoru, tačiau stiprių psichologiškai ir analizuojančių nepaviršutiniškai ir ,negana to, įkvepiančių, video nėra daug. Tad tikrai nuoširdus ačiū, tik daugiau linkiu. Pasiklausius jausmas, kaip po itin gero pasikalbėjimo iki išnaktų su draugais. 🙂👌

 33. eee

  eee

  Prieš 5 mėnesių

  Ne, Beata, ne stereotipai "neleidzia" vyram nuleisti rankas ir kviesti meistriuka, kad anas surinktu lova. Neleidzia tai, kad vyram giliai sirdy gera savo rankom kazka sukurti ar pataisyti, ivaldyti iranki ir kurti kazka. Ar tai butu statybos, ar tai butu masinos taisymas, milijonai amatu, ar tai butu tipinis batka/tevukas su basutem, kuris taiso savo passata. Visiem vyram, kai jie kazka pabaigia ir sukuria/sutaiso buna "stajakas", nes jie gali, jie moka. Tavo tie "stereotipai" ar "visuomenes konstruktai" nera is siknos traukti, per tukstancius metu jis susiformavo ir jie yra paremti zmogaus kune vykstanciais procesais, kurie tarp lyciu yra skirtingi.

 34. Guoste B

  Guoste B

  Prieš 5 mėnesių

  būtinai pakvieskit beatą dar kartui, super įdomu klausyt jūsų ir manau, jog tikrai galima dar daugiau temų aptarti, nes kai susirenka intelektualūs žmonės su humoro jausmu iš skirtingų gyvenimų, SUPER įdomu!!!

 35. Arminas Masionis

  Arminas Masionis

  Prieš 5 mėnesių

  Stiprus video. Geras video !!! Puikūs žmonės, nuostabi pašnekovė . Apskritai kalbant nieko panašaus nesitikėjau ( daug sužinojau , dar daugiau įsisavinau ) . Chebra Jūs super . Jonai 10/10 !!!! Balsas už kadro su tokiais sąmojais ... Tikrai rekomenduočiau video , kaip edukacinį žmonėms kurie dar turi daug klausimų apie tai , kaip suprasti žmones . peace

 36. Domas Lukaševičius

  Domas Lukaševičius

  Prieš 5 mėnesių

  Kas darė jums ta augalų sieną?

 37. Sandra Gurniene

  Sandra Gurniene

  Prieš 5 mėnesių

  Labai puikus turinys . Informatyvu ,bet kartu ir per humoro prizme . Patiko

 38. Gediminas Bielskis

  Gediminas Bielskis

  Prieš 5 mėnesių

  kalbant apie paskutine podcasto dali, visais amziais buvo taip , ir bus, ir nieko cia niekas nepakeis, kad to nebutu. (turiu omeny zmoniu ziauruma) galbut tik skirtingais budais, didzia dalim del teisesaugos, yra maziau to.

 39. Kajus Kajus

  Kajus Kajus

  Prieš 5 mėnesių

  Gavau 2 iš kontro nes per kontra žiurejau Klajuma žinokit vertejo

 40. AurimasPocius

  AurimasPocius

  Prieš 5 mėnesių

  Tas kitas bičas už ekranto turėtų irgi matytis, kaip būna pas kitus USA, tiesiog jam kalbant, perjungia kamerą ir jį rodo :) H3h3 taip daro ir kiti :) Būtų daug smagiau jį žinoti ir matyti.

 41. hrdwood 666

  hrdwood 666

  Prieš 5 mėnesių

  1:32:27 : Lietuvoje gal dar taip kolkas nedaro, bet salyse kur pas psichologa vaikscioti yra populiaru daznai buna taip, kad tau priskiria koki nors disorderi kaip ADHD arba Aspergerio sindroma ir tada tu gauni automatiskai pasiteisinima durnai elgtis.

 42. Hoosa

  Hoosa

  Prieš 5 mėnesių

  Du dalykai užkliuvo, garsas ir Beata... siaip viskas zjbs

 43. Virgis Čekauskas

  Virgis Čekauskas

  Prieš 5 mėnesių

  Kazkas su vaizdo kokybe ir audio ne taip, garsas trukineja, vaizdas junginejasi tarp 30fps ir 60fps.

 44. Laurynas

  Laurynas

  Prieš 5 mėnesių

  KOKI JONAS TURI TEN DAKTARO LAIPSNI?????????????? TAIP IR NESIGIRDEJO. PRITARIU ZMONEMS, KURIE JI GYRE. LAUKSIM ATSKIRO VIDEO TIK SU JUO

 45. Pushka Madara

  Pushka Madara

  Prieš 5 mėnesių

  Operatorius yras žmogus,.

 46. Vestina I

  Vestina I

  Prieš 5 mėnesių

  Labai maloniai susiklausė :). Labai įdomu. Ačiū.

 47. Pope D

  Pope D

  Prieš 5 mėnesių

  Garsas fucked up trukcioja

 48. Tomabocas

  Tomabocas

  Prieš 5 mėnesių

  Klajumas leftistas?!? Ouch...

 49. Rūta Slaninaitė

  Rūta Slaninaitė

  Prieš 5 mėnesių

  Ši trijulė netikėtai tapo mano mėgstamiausia, labai gerai papildot vienas kitą!

 50. Elzė Aldakauskaitė

  Elzė Aldakauskaitė

  Prieš 5 mėnesių

  Ar Jonas turi instagramą?

 51. Elvinas Palcauskis

  Elvinas Palcauskis

  Prieš 5 mėnesių

  Labai fainiai susiklause, malaciai visa komanda!

 52. edgaras zombis

  edgaras zombis

  Prieš 5 mėnesių

  #nebegeda

 53. J BAL6

  J BAL6

  Prieš 5 mėnesių

  as vakarykste bulviu kose ir kotletus ne tam pasisildziau kad klausyciau rimto klajumo. wtf

 54. Karolis Andriekus

  Karolis Andriekus

  Prieš 5 mėnesių

  Netflixas yra toks leftistinis ir obaminis, nenuostabu, kad taip nurauna kazkam stoga Misheles filmai ir knygos

 55. Gabriele S

  Gabriele S

  Prieš 5 mėnesių

  Kaaaip gerai susiklause! 😍

 56. Kipse1112

  Kipse1112

  Prieš 5 mėnesių

  Beata ir Klajumas atrodo puikus tandemas. Norom nenorom, lyginu kitą podcastą - Beatos ir Indrės. Šis yra visa galva aukščiau. Nes jūs ateinat iš skirtingų polių, skirtingų nuomonių. O su Indre jūs tiesiog viena kitai pritariat. Ir ta diskusija tokia tuščia :) Aš ir šiaip esu jūsų fanė, tad gal kiek ir šališka nuomonė.. :D Ir taip, podcasto garsas kaip iš tokių mikrofonų - tai prastokas, nebent jie butaforija :D Ačiū jums

  • Kipse1112

   Kipse1112

   Prieš 4 mėnesius

   @Transcendental Spirit ltwindow.info?search_query=mudvi

  • Transcendental Spirit

   Transcendental Spirit

   Prieš 4 mėnesius

   kur ta indres ir betos pod galima rast?

 57. 777athletic

  777athletic

  Prieš 5 mėnesių

  Kalba apie patycias, kaip Klajuma bullino mokykloj, o toliau patys issitycioja is zmogaus be galuniu vienas bemokslis, o kitas ale su daktaro laipsniu.. low lifes.. #unsub

 58. Rolandas G

  Rolandas G

  Prieš 5 mėnesių

  Dominykai, žiūrėdamas tavo kuriamą turinį visada turiu lūkestį jog jis bus jumoristinis. Šio podcasto nepavadinčiau tokiu. Keičiasi kryptis ?

 59. Gabija3

  Gabija3

  Prieš 5 mėnesių

  Wow! Beata visiškas moters idealas iš kurios galima tiek daug pasimokyt!❤️🥰

  • Danielius V.

   Danielius V.

   Prieš 5 mėnesių

   is it weird, kad jei būčiau moteris, norėčiau būt kaip Beata x)

 60. ColourOfTheStars

  ColourOfTheStars

  Prieš 5 mėnesių

  Jonai!! Ar nereikia žmonos? 😀😀

 61. albusmortis

  albusmortis

  Prieš 5 mėnesių

  O gal pratęskit Beatos ir Klajumo podcastus kiekvieną savaitę? Būtų žiauriai įdomu klausyt kaip diskutuojat ir apie šiaip visokias realijas ;D

  • egloona

   egloona

   Prieš 5 mėnesių

   Čia man rodos Beata kur atsisėda, tai visr įdomiau patampa 😁

 62. Jurgita M

  Jurgita M

  Prieš 5 mėnesių

  Dislike'as už Cickevic... 😂😂😂🙏😅

 63. Tautvydas D

  Tautvydas D

  Prieš 5 mėnesių

  57:35 geriausia vieta 🤣😂

 64. Egioras Lithuania

  Egioras Lithuania

  Prieš 5 mėnesių

  Jus turetumet dviese daryt podcasta, taip gerai klausosi jusu abieju pokalbiai! Saunuolis Dominykai, mano vaikas irgi Dominykas, kietas bicas auga, dar mazas, bet jeigu skriaus jy kazkas, as nuejes nuskiriausiu skriaudikus,man pajibat. keep it rolling mate! pagarba

 65. Marius Pilipas

  Marius Pilipas

  Prieš 5 mėnesių

  Pagarba Klajumui - ta šlykštų 0.0% Kalnapilio shudą gerti tikrai reik skūros didelės

 66. Cpr_Cold

  Cpr_Cold

  Prieš 5 mėnesių

  Įsižeidžiau nes kalbėjote apie temas kuriose turiu labai stiprią nuomonę ir jus nepataikėte į mano pažiūros pusę. Daugiau nebežiūrėsiu. Viso gero !

 67. Egidijus Vainutis

  Egidijus Vainutis

  Prieš 5 mėnesių

  Noriu pagirt Klajumą ir visą komandą už reklamas. Manau jūs visi išpildėte sąlygą kuo organiškiau įterpt jas. Reklamos dažniausiai užknisa, bet kai taip meistriškai jos įterpiamos ir neužima pusę podcast'o tai turinys atrodo nepakinta dėl jų ir viskas atrodo labai profesionaliai. Dėl garso/vaizdo sinchronizacijos tikiuosi, kad bus ateity pakoreguota. Keep it up!

 68. Pranas 56

  Pranas 56

  Prieš 5 mėnesių

  Nu vėl jus žiūriu kartu ir blyn Klajumai, ne su ta moterim gyveni;D jau taip kartu tinkat savo pokalbyje. P.s. kur Vaidutis?

 69. Tomas Pocevičius

  Tomas Pocevičius

  Prieš 5 mėnesių

  "Tris metus karantinas netruks" - noted

  • Akvile Lizaityte

   Akvile Lizaityte

   Prieš 5 mėnesių

   :D

 70. harsh environment

  harsh environment

  Prieš 5 mėnesių

  Kelkite į Spotify'jų ! Good content needs recognition !

 71. Gyoung

  Gyoung

  Prieš 5 mėnesių

  Nu labai nice, galeciau da 2h jusu praklausyt... tokios temos idomios paliestos, vibas geras, super!

 72. Laimis Savickas

  Laimis Savickas

  Prieš 5 mėnesių

  Kas tas paslaptingas vaikinas uz kadro? Ar mes ji kada nors isvysime? Ar jis isdrya parodyti tikraji as?

 73. Rūta Varanauskienė

  Rūta Varanauskienė

  Prieš 5 mėnesių

  Jonas yra new MVP :) labai geras formatas, Dominyko atvirumas žavi ir super susiklauso, kai iš už kadro dar yra nematomas balsas, kaip trečias veikėjas, kuris nebijo įsiterpti į pokalbį!

 74. StrafbatWorld

  StrafbatWorld

  Prieš 5 mėnesių

  01:04 - 01:05 klajumas savo vidinę nepilnametę išleido

 75. Kristina Grabyte

  Kristina Grabyte

  Prieš 5 mėnesių

  O jūsų green wall is tikrų gėlių?

 76. žilvinas

  žilvinas

  Prieš 5 mėnesių

  cia as vienas jos net mates nesu :D

 77. Simas Budrys

  Simas Budrys

  Prieš 5 mėnesių

  kaip Jis atlaikė Ja?

 78. Speculator

  Speculator

  Prieš 5 mėnesių

  Man patinka trečias asmuo už kadro. Nesodinkite jo šalia!

 79. Rokas Nevardauskis

  Rokas Nevardauskis

  Prieš 5 mėnesių

  Labai labai patiko. Labai turtingas podcast. Aciu. Niekaip nesuprantu kodel tiek neigiamu komentaru Beatos atzvilgiu. Viena protingiausiu, racionaliausiu Lietuvos moteru.

 80. Milda Moc

  Milda Moc

  Prieš 5 mėnesių

  Gal Jonas kartais žmonos ieško? Kaip vyras, visai protingai šneka...

  • Tomas Lapavičius

   Tomas Lapavičius

   Prieš 5 mėnesių

   @Domas Vorobjovas kada nors girdėjai žodį jupiteris?

  • Milda Moc

   Milda Moc

   Prieš 5 mėnesių

   @Domas Vorobjovas Kada nors girdėjai apie tokį dalyką kaip "bajeris" ?

  • Domas Vorobjovas

   Domas Vorobjovas

   Prieš 5 mėnesių

   Kaip vyras visai protingai kalba... 😀 o tu kaip moteris labai durnai parasei ;)

 81. Gediminas Damašius

  Gediminas Damašius

  Prieš 5 mėnesių

  1:20:45 Mėgstu juodą humorą, bet žmogus, kuris pats patyrė patyčias šitaip kalba apie neįgalų žmogų....... "Berniukas vėdariukas"? WTF?

 82. Edas Tattoo

  Edas Tattoo

  Prieš 5 mėnesių

  Ziurejau tik del Klajumo. Nuo Beatos balso galva skauda :D

 83. Gintare Lin

  Gintare Lin

  Prieš 5 mėnesių

  Gerai susiklause, puikiu temu uzkabinot👍

 84. Provas Vevas

  Provas Vevas

  Prieš 5 mėnesių

  Tai arba tas balsas kartu filmuojasi, arba tada nekalba. Nes keistai atrodo, kaip kad koks kaimynas klausosi kitų pokalbių.

 85. INHUS Agb

  INHUS Agb

  Prieš 5 mėnesių

  Nekvieskit daugiau sito berniuko, labai nesiklauso tas luztantis balsas 😉

 86. kammillesun

  kammillesun

  Prieš 5 mėnesių

  Beata atnese daug ramybes i pokalbi, nesu maciusi tokios klajumo puses, tokia labai rodos nuosirdi ir atvira , labai idomus pokalbis, neprailgo ir dar pakartociau 😀 nesigailim tape patreonais , ir kitus paskatinciau, nes turinys darosi labai ivairus ir idomus ( :

  • egloona

   egloona

   Prieš 5 mėnesių

   Ir kaip keista, atsiprašau kad pasikartosiu, bet KP Dominykas atrodė lyg meme prie Beatos, o cia taip smagiai pokalbis susiziurejo!

 87. Tom Fam

  Tom Fam

  Prieš 5 mėnesių

  Hm, Liūdnas pokalbis su tevu - check Liūdnas pokalis apie vaikystę - check Kitame podcaste Klajūmo draugė pasakys, kad nuo Vaidučio laukiasi? :D

 88. augustas rekasius

  augustas rekasius

  Prieš 5 mėnesių

  ar cia as vienas pastebejau gal balsas trikdziojo

 89. Jonas Lekstutis

  Jonas Lekstutis

  Prieš 5 mėnesių

  Apie mokslus: iš esmės aukštasis yra 90% bullshito. Mus elektronikus prieš 5 metus mokė ne apie LED telikus bet apie CRT, tuos kur su subine. Ir blet ten nėra kad ateina bičas iš vsauce ir tau fiziką aiškina suprantamai. Ne. Ateina Saulius ir pasiėmęs rusišką knygelę apie elektroniką pasakoja apie šūdus kurių niekas neprisimena. Aukštojo mokslo esmė - praeit bulshitą su minimaliu balu ir pasiimt tą 10% kur realiai tau aktualu, reikalinga ir dėstytojas yra pedagogas mylintis savondarbą, o ne šiaip doktarantūrą baigęs bičas.

  • Jonas Lekstutis

   Jonas Lekstutis

   Prieš 5 mėnesių

   @Lady Hi negalėčiau labiau sutikt. Šitie dalykai ir yra tas 10% apie kurį kalbėjau. Dėkui už papildymą.

  • Lady Hi

   Lady Hi

   Prieš 5 mėnesių

   Aukstojo mokslo esme yra igyt issilavinima, suktis intelektualioj aplinkoj, lavinti kritini mastyma, mokytis diskutuoti remiantis argumentais. Profesija yra absoliuciai antraeilis dalykas.

 90. Edgaras

  Edgaras

  Prieš 5 mėnesių

  Man Beata primena aktore kazkodel is filmo "Amelija is Monmartro" :D Beja puikus kinas!

 91. ninja turtles fan

  ninja turtles fan

  Prieš 5 mėnesių

  TrUpUtĮ StRiGiNėJa GaRsAs

 92. Agne

  Agne

  Prieš 5 mėnesių

  Labai patiko, tikrai.

 93. Tomas Mikalauskas

  Tomas Mikalauskas

  Prieš 5 mėnesių

  Nesutikčiau su Jono komentaru apie Dominyko patirtį, kai jis prisuko plokštę. Taip, ta patirtis nėra tiesiogiai susijusi su jo vyriškomis lytinėmis ląstelėmis, tačiau vyrai, dėl savo hormonų ir smegenų vystymosi eigos, iš prigimties yra linkę į techninių problemų sprendimą. Tokios savybės kaip išreikštas loginis mąstymas ir fizinė jėga daug prisidėjo prie mūsų, kai rūšies išlikimo. Archaiškos visuomenės ar ne, tačiau reikia pripažinti, kad visų jų gerbūvis yra pastatytas sunkaus vyrų fizinio darbo dėka. Galima daug postringauti apie atgyvenusį požiūrį į darbų skirstymus, tačiau nemanau, kad atsiras daug moterų, kurios norėtų eiti dengti stogų, tiesti kelių, pravedinėti komunikacijos linijas, skersti gyvulius ar dirbti gyvybei pavojingus darbus.

 94. DamaskeTeam

  DamaskeTeam

  Prieš 5 mėnesių

  Patiko ta tema, dėl muštinių. Aš manau, kad mes lygindami save su gyvunais, realiai užmirštam, kad ir patys esam evoliucinavę iš jų į homosapiens. Tad muštinėse, ypatingai tarp vaikinų, bandome parodyti kas yra viršesnis ir stipresnis, nes tai yra išlikęs mūsų žmonių instinktas pasirodyti prieš pateles. Atrodo žiūrim dokumentika, juokiames (gal ir nesijuokiam) kaip du tos pačios lyties atstovai pešasi ir net nesusimąstom, kad panašiai ir patys elgiames. Taip yra orumas, garbė, bet manau mūsų instinktas labiau patraukia mus elgtis neadekvačiai, agresyviai. Dauguma mūsų neišmoksta valdyti tų instinktyvių dalykų, kad va žinau kas čia ir kaip, bet kam man čia to reikia, kam man veltis į tas muštines, juk galim kaip nors viso šito išvengti. Buvo situacija kada labai provokavo mane žmogus, atsistojęs prieš nosį isterikavo, ko tu čia žiūri ir panašiai, ale einam į kiemą išsiaiškinti. Nusišypsojau jam, sakau man problemų nėra, man viskas tvarkoje, man nėra dėl ko eiti į kiemą. Tada labai supykdžiau jį sako tai tu dar žvengi iš manęs? Pradėjo dūhu, lopu, vafliu ir t.t. vadinti ir tiesiog nebekreipiau dėmesio ką jis kalba man. Atsibodo jam ir išėjo jis tiesiog. Svetima chata, visi ir taip išsigandę nežino ką daryti, o čia žmogus per šventę ,naujus metus, įsiveržė į svetimą chatą kaip į savo ir pradėjo vaidinti kaip jis čia visus supizdelins. Nežinau vertybės kokios pas jį ir panašiai, bet nenormalus žmogus, pasirodo tiesiog buvo girtas ir norėjo tą vakarą su kažkuom pasimušti. Na buvo kūčios, buvo kalėdos, šventės kada visi susitaikome ir panašiai ir per naujus metus taip elgtis, nu kosmosas kažkoks, jokio motyvo, nieko, tiesiog kad pas jo "buvusią draugę" atėjo draugai sutikti naujuosius metus. Jis galėjo turėti ginklą, šaltą ar šaunamąjį nieks nežino, o trūko labai mažai, kad žmogų suerzinti, tereikėjo išlikti ramiu ir ramiai viską apmąstyti. Juk nieko nepuolė, tereikėjo visiems pasedėti ramiai ir paklausyti nevispročio moralų. To ir užteko, manau tokio pat lygio žmogus kaip jis galėjo įsivelti į muštines ir jos galėjo baigtis labai baisiai ir nelaimingai. Ačiū už podcastą, labai gerai susiklausė. Taip ir toliau :).

 95. Christopher Moltisanti

  Christopher Moltisanti

  Prieš 5 mėnesių

  Domai, ahuenas butu kontentas jei nu nutartum atsikratyt savo riebaliniu sluoksniu ir priaugt liesos manes siektiek. Stipriau viska daryt nei mantas dare. Tau pavyks! Tu protingas ir imlus suo!

 96. 55kw

  55kw

  Prieš 5 mėnesių

  Ačiū tau labai, kad esi ir kuri.

 97. Geizeriai

  Geizeriai

  Prieš 5 mėnesių

  Galbūt, roastas ir patyčios tas pats, kas seksas ir žaginimas.

 98. egidijus petronis

  egidijus petronis

  Prieš 5 mėnesių

  1. Zmonem pirmadieni reikia pralinksmeti, o ne rimtu temu. 2. Beata mokosi psichologijos ir isvis nesupranta kuo skiriasi vyro ir moters smegenis, dazniausia vyras isnaudoja kairi smegenu pusrutuli daugiau, kuris atsakingas uz logika, o moteris dazniausia isnaudoja desni smegenu pusrutuli daugiau, kuris atsakingas uz bendravima, todel zmones savo mylima zmogu vadina antraja puse! 3. Aciu balsui is dangaus, kad jis vis imeta bairi :)

 99. LMAO LIUTAURAS

  LMAO LIUTAURAS

  Prieš 5 mėnesių

  Man patinka tavo pasitikejimas XD

 100. Horsey Bonsey

  Horsey Bonsey

  Prieš 5 mėnesių

  Čia man vienam gale pasirodė, kad mikrofonai nesuderinti? (Geras pokalbis keep it up)

Kitas