KRIMINALINĖ LIETUVOS ZONA su Dailiumi Dargiu - 5: Šiaulių "Princų" mafija - II

Kas bendro tarp Lietuvos futbolo ir Šiaulių "Princų" bosų? Lietuvos Maradona ar nusikalstamo pasaulio legenda? Geriausiu Pabaltijo čempionato futbolistu sovietiniais metais pripažintas, perspektyvus jaunuolis, vis dėl to pasirinko nusikaltėlio kelią, o žiniasklaidos puslapiuose Vlado Baranausko - Baranio vardas netrukus, tapo linksniuojamas beveik taip pat dažnai kaip ir nepriklausomybės signatarų.
Būtent futbolas, legendinį Šiaulių "princą" atvedė į nusikalstamą pasaulį, o jo žaidimas ne kartą yra sunervinęs net ir patį Kauno Daktarą - Henytę.
"Aš tais laikais žaidžiau už Šiaulių "Sakalą" ir atvažiavęs į Kauną kaldavau golus į "Inkaro" komandos vartus. Kaip žinia, "Inkaro" klubas tais laikais gyvavo Kauno Vilijampolėje, tenai buvo surengtas ne vienas futbolo turnyras, kuriame man teko sudalyvauti. O tarp žiūrovų būdavo ir pats Henrikas Daktaras. Būtent tada jiems visiems tapau žinomas, kaip po kiekvieno įvarčio 3 kartus salto padarydavau”, - taip prisiminė šiame epizode V. Baranauskas - Baranis.
1992 - 1996 metais - per patį lietuviško banditizmo piką - Vidaus reikalų ministro pareigas ėjusio Romasio Vaitekūno teigimu, Baranis ir kitas "Princų" veikėjas Vidmantas Kavoliukas - Amerikonas (nežinomo šaulio nušautas 2005 m. kovą) buvo neblogai žinomi futbolininkai.
Išskirtinė garsiausio Šiaulių nusikaltėlio išpažintis ir buvusių pareigūnų R. Vaitekūno ir A. Milašausko intriguojantys pasakojimai - šiame II-ajame "Kriminalinė Lietuvos zona" epizode apie Šiaulius.
Pirmieji žiūrovai norintys pamatyti mano video epizodus galite tapti tiesiog PATREON platformos rėmėjais - www.patreon.com/dailiusdargis
Nemažai pasakojimų apie visos Lietuvos kriminalinį pasaulį sužinosite ir perskaitę mano knygas, kurias galite susirasti šiame eshope: www.dailiausknygos.lt

Komentarai 

    Kitas